Makijaż Permamentny

 
Makijaż permanentny metodą Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Dokładniej, jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mikro ostrza do warstwy kolczystej naskórka. Polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.
 
Microblading – jest to ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii. Jest obecnie nowością na rynku, najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microlading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie.
 
Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności. Microblading utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy, po tym czasie zagęszczanie można kontynuować i umówić się na kolejny zabieg. Cena obejmuje jeden zabieg plus jedną korektę oraz krem do pielęgnacji brwi, którego używa się podczas gojenia w domu.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.