Masaże Relaksacyjne i Kosmetyczne

 
 
Masaż relaksacyjny klasyczny
 
Masaż całego ciała bazujący na technikach masażu klasycznego, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego, czyli w efekcie relaks i odprężenie organizmu.
 
30 lub 60 min
Masaż relaksacyjny
z aromaterapią
 
Masaż aromaterapeutyczny wykonywany jest z użyciem olejków eterycznych (na gorąco lub zimno), który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejach roślinnych. Masaż łagodzi napięcia, ból, objawy stresu prowadzi do zrównoważenia ciała i umysłu.
 
30 lub 60 min
Masaż naturalnymi
masłami
 
Odżywczy i luksusowy relaksacyjny masaż całego ciała naturalnymi masłami Shea, zawierającymi składniki z masła kakaowego oraz olej z orzechów makadamia i olej lniany . Masło Shea wspaniale wygładza i uelastycznia skórę oraz stanowi naturalną barierę,
chroniącą przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewnia długookresowe nawilżenie i odżywienie nawet najgłębszych warstw skóry. Masaże aromaterapeutyczne z masłem shea pozostawiają skórę jedwabiście gładką i pięknie pachnącą. Atrakcyjne zapachy długo utrzymują się na skórze, działając aromaterapeutycznie i odprężająco. Polecane są zwłaszcza dla skóry suchej i wymagającej regeneracji.
 
60 min
Masaż gorącą świecą
 
Masaż całego ciała wywodzący się z krajów Orientu, łączy techniki relaksacyjne, aromaterapię oraz ciepło płomienia świecy. Świece stosowane podczas zabiegu są całkowicie naturalne, zawierają w sobie odżywcze masło shea, olej kokosowy i migdałowy oraz naturalny wosk pszczeli, które podczas podgrzania przeistaczają się w ciepły olejek. Unikalna formuła świecy pozostawia skórę nawilżoną, miękką i jedwabiście gładką. Relaksacyjne ciepło oraz otaczający aromat pobudzają zmysły i gwarantują niepowtarzalne doznania.
 
60 min
Masaż modelujący
sylwetkę
 
Masaż ten ma na celu zmniejszenie tkanki tłuszczowej, odprowadzenie toksyn oraz regulację płynów ustrojowych. Wykonywane podczas jego trwania intensywne rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i uciskanie mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Masaż modelujący stosowany jest w okolicach powłoki brzusznej, talii, ud, pośladków, bioder oraz ramion, gdzie skutecznie likwiduje zbędną tkankę tłuszczową, wspomagając tym samym, terapię odchudzającą.
 
30 lub 60 min
Masaż antycellulitowy bańką chińską
 
Podstawę masażu stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki, zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. W masażu wykonywane są ruchy koliste i zygzakowate bańką chińską w kierunkach drenujących. Celem zabiegu jest rozbijanie pęcherzyków cellulitu powodujących tzw. „skórkę pomarańczy". Podczas zabiegu dochodzi do wyraźnego przekrwienia tkanek, a co za tym idzie do lepszego odżywienia i dotlenienia komórek. Dodatkowo w wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż wykonywany jest na pośladkach, udach i brzuchu.
 
40 min
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.