Stylizacja Oczu

 
Regulacja brwi
 
Brwi to przeważnie najbardziej widoczny element twarzy, ze względu na położenie, gęstość i barwę. Istotne jest więc, aby nadać im odpowiedni kształt, który wyeksponuje oczy. Regulacja brwi odbywa się za pomocą pęsety, korygując ich nadmierne owłosienie, nadając im subtelny kształt pasujący do twarzy, przy zachowaniu pierwotnej linii.
 
Henna
 
Jest to zabieg polegający na delikatnym farbowaniu włosków brwi i rzęs. Efekt utrzymuje się od 2 do 4 tygodni. Henna jest dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy, „znikające” przy braku makijażu. Stanowi także naturalne podkreślenie oprawy oka
 
Przedłużanie rzęs metodą 1:1
 
Metoda ta polega na doczepianiu do każdej naturalnej rzęsy, nowej, syntetycznej rzęsy, przy użyciu kleju, który jest niewidoczny i nie powoduje podrażnień ani alergii. Doczepione rzęsy utrzymują się około 4-6 tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs, dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości i długości rzęs, zaleca się uzupełnienie co 2-4 tygodnie.
W naszym gabinecie pracujemy na produktach Secret Lashes i Wonder Lashes, które gwarantują najwyższą jakość usług. Rzęsy są wykonane z jedwabiu z domieszką syntetyczną, co zapewnia trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Rzęsy posiadają różne długości, grubości oraz profile, które są indywidualnie dobierane do każdej Klientki. Zabieg trwa od 2 do 3 godzin, w zależności od gęstości naturalnych rzęs.
 
Przedłużanie rzęs metodą objętościową
 
Metoda ta polega na doczepianiu do każdej naturalnej rzęsy, dwóch, trzech lub więcej rzęs syntetycznych (2D, 3D), pozwalając uzyskać efekt maksymalnego ich zagęszczenia i wydłużenia. We wszystkich metodach objętościowych efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przy zagęszczaniu rzęs tą metodą, stosuje się bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych, a jednocześnie pozwalający uzyskać dowolnie mocny efekt zagęszczenia. Dzięki przyczepieniu 2-3 cienkich rzęs jedwabnych do jednej rzęsy naturalnej, można nadać spojrzeniu głębi i wyrazistości nie niszcząc naturalnych rzęs.
 
 
Informujemy o uzyskaniu Subwencji Finansowej i wskazujemy że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR.
 
Copyright ©2017 Agnieszka Florek. flobit@op.pl, All Rights Reserved.